• Deutsch
 • 11.12.2023 Rückblicke

  Taalquiz in “De Kam”

  Op dinsdagavond vijf december waren 25 iDSB cursisten Nederlands 11 en 12  in het cultureel centrum van Wezembeek-Oppem “De Kam” voor een taalquiz Nederlands. We waren in totaal 11 teams van vijf  personen.  Na het kiezen van een ludieke naam voor ons team mochten we aan de slag. De vragen waren op een leuke manier gesteld, zoals spelletjes en kruiswoordraatsels.

  Alhoewel het niet makkelijk was, was het zeker en interessante uitdaging en een goede manier om onze kennis van het Nederlands te testen. Alle leerlingen waren zeer gemotiveerd en enthousiast.

  Uiteindelijk won de iDSB groep „frietjes met mayonaise“! De tweede plaats was voor het team van meneer Leitheiser, een leerkracht von onze school. De derde plaats was dan weer voor een leerlingen team iDSB!  Ook al was het een nek-aan-nek-race tussen alle groepen, we waren allemaal erg blij van deze avond.

  Het was een geweldige ervaring voor iedereen en we kijken alvast uit naar de volgende quizavond 2024!

  Unsere Sponsoren und Partner
  Our partners

  International anerkannt
  Internationally accredited